Newsletter

DCTTiB – punktacja

Po Turnieju II edycji 8.04.2018

Grupa pomarańczowa – dziewczyny

Turniej Otwarcia11/03/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
II EDYCJA08/04/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Maja Sobiesiak1100
Nina Folusz280

 

Grupa pomarańczowa – chłopcy

Turniej Otwarcia11/03/2018I EDYCJAII EDYCJA
Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaLP.Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaMiejscePunktacjaSUMA
Filip Słaba11001Filip Słaba1100280180
Antoni Nagłowski2802Antoni Nagłowski280364144
3Bartosz ChwałekXX1100100
II EDYCJA08/04/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Bartosz Chwałek1100
Filip Słaba280
Antoni Nagłowski364

 

Grupa zielona – dziewczyny

Turniej Otwarcia05/11/2017
I EDYCJAII EDYCJA
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Julia Słaba1100LP.Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaMiejscePunktacjaSUMA
Iga Flejszar2801Julia Słaba1100364164
Weronika Skowrońska3642Iga Flejszar280280160
3Malwina CegłaXX1100100
4Weronika Skowrońska36453296
II EDYCJA08/04/20185Oliwia RemiszewskaXX44848
6Martyna NowińskaXX62424
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Malwina Cegła1100
Jga Flejszar280
Julia Słaba364
Oliwia Remiszewska448
Weronika Skowrońska532
Martyna Nowińska624

 

Grupa zielona – chłopcy

Turniej Otwarcia11/03/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaI EDYCJAII EDYCJA
Igor Dziedzina1100
Jakub Kobylnik280LP.Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaMiejscePunktacjaSUMA
Jakub Bociąga3641Jakub Kobylnik280364144
2Igor Dziedzina1100XX100
3Piotr PaszkiewiczXX1100100
4Jakub Bociąga3645_82488
5Mikołaj KwaśnicaXX28080
II EDYCJA08/04/20186Bartosz ChwałekXX44848
7Marcel KomarXX5_83232
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja8Filip SłabaXX5_83232
Piotr Paszkiewicz11009Oskar SołoduchaXX5_82424
Mikołaj Kwaśnica280
Jakub Kobylnik364
Bartosz Chwałek448
Filip Słaba5_832
Oskar Sołoducha5_824
Jakub Bociąga5_824
Marcel Komar5_832

 

Do lat 12 – dziewczyny

Turniej Otwarcia11/03/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Julia Słaba1100I EDYCJAII EDYCJA
Weronika Skowrońska280
LP.Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaMiejscePunktacjaSUMA
1Weronika Skowrońska280280160
II EDYCJA08/04/20182Emilia KoterskaXX1100100
3Julia Słaba1100XX100
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja4Natasza PewniakXX36464
Emilia Koterska11005Zofia WlaczakXX44848
Weronika Skowrońska2806Julia PrzytułaXX53232
Natasza Pewniak364
Zofia Walczak348
Julia Przytuła532

 

Do lat 12 – chłopcy

Turniej Otwarcia11/03/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Wojciech Biela1100I EDYCJAII EDYCJA
Mateusz Falisz280
Igor Dziedzina364LP.Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaMiejscePunktacjaSUMA
1Wojciech Biela11001100200
II EDYCJA08/04/20182Mateusz Falisz280364144
3Kevin PabisiakXX28080
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja4Igor Dziedzina364XX64
Wojciech Biela11005Kacper WaszczyńskiXX44848
Kevin Pabisiak2806Jim-Rayan BosgaerdXX5_855
Mateusz Falisz3647Marcel SawińskiXX5_855
Kacper Waszczyński4488Tytmon JordanXX5_811
Marcel Sawiński5_859Dawid WróbelXX5_811
Jim-Rayan Bosgaerd5_85
Tytmon Jordan5_81
Dawid Wróbel5_81

 

Do lat 15 – chłopcy

Turniej Otwarcia11/03/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Kacper Nowak1100I EDYCJAII EDYCJA
Mikołaj Kamiński280
Karol Łukaszyk364LP.Imię i nazwiskoMiejscePunktacjaMiejscePunktacjaSUMA
Marcel Olsen4481Kacper Nowak11001100200
2Mikołaj Kamiński280280160
3Karol Łukaszyk364448112
II EDYCJA08/04/20184Piotr KorczyńskiXX36464
5Marcel Olsen448XX48
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Kacper Nowak1100
Mikołaj Kamiński280
Piotr Korczyński364
Karol Łukaszyk448

 

Do lat 15 – dziewczyny

Turniej Otwarcia11/03/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Oliwia Tomasik
II EDYCJA08/04/2018
Imię i nazwiskoMiejscePunktacja
Emilia Koterska1100
Oliwia Tomasik280
Kinga Śnieg364