POCZUJ SPORTOWE EMOCJE W MATCHPOINT

zacznij trening już dziś!

ZAPRASZAMY NA ZAPISY DO SZKÓŁKI

ZAPRASZAMY NA ZAPISY DO SZKÓŁKIOdwiedź Matchpoint lub wypełnij formularz kontaktowy
Wybierz dowolną formę kontaktu -wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń pod numer: 71 313 11 11 lub po prostu przyjdź do nas. Doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania i oprowadzimy Cię po naszym klubie.
Pamiętaj - zapisy do szkółek na sezon 2018/2019 trwają cały czas!
Doświadczona kadra, nowoczesny obiekt i szeroki wybór terminów to główne powody, dla których zajęcia grupowe w MATCHPOINT cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od wielu lat. W naszym klubie prowadzimy szkółki tenisa i badmintona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Treningi odbywają się w małych grupach, na różnych poziomach zaawansowania. Ćwiczenia prowadzone są przez licencjonowanych trenerów i Mistrzów Polski. Rozbudowany grafik oraz zróżnicowana oferta pozwalają dopasować godziny zajęć do codziennych obowiązków, a nawet połączyć trening dzieci z własną aktywnością fizyczną.
Złap rabat 10%
Dla każdego nowego Klienta, który wypełni formularz członkowski w klubie mamy specjalne rabaty:

- 10% zniżki na pierwszą godzinę gry w tenisa lub badmintona z trenerem
- 10% zniżki na zakupy w sklepie sportowym Matchpoint

Nowość w Matchpoint:
CENTRUM TESTOWANIA RAKIET

Wybór rakiety tenisowej ma ogromny wpływ na jakość treningów, dlatego przed zakupem warto skorzystać z pomocy ekspertów. W Matchpoint powstało nowatorskie Centrum Testowania Rakiet. Podczas indywidualnych konsultacji z doradcą można przetestować różne rodzaje rakiet – amatorskie, zawodnicze, a także topowe modele serii PRO – i wybrać taką, która w 100% spełni nasze oczekiwania. Do dyspozycji gracza jest także kort tenisowy na wyłączność oraz maszyna Spinfire.
Koszt usługi w Centrum Testowania Rakiet wynosi 75 zł, z czego 50 zł wraca do gracza w postaci bonu upominkowego na zakup rakiety w sklepie Matchpoint!
Ze sprzętem sportowym można także zapoznać się podczas indywidualnej lekcji tenisa i skorzystać z jednorazowego bezpłatnego wypożyczenia rakiety.

Centrum Testowania Rakiet
działa już od 8 września!

DLACZEGO WARTO GRAĆ W MATCHPOINT?

8 kortów tenisowych z nawierzchnią Rebound
Ace Grand Slam®
8 profesjonalnych kortów
do badmintona
2 korty do squasha
zajęcia fitness
sauna, siłownia
komfortowe warunki do gry
w świetnej atmosferze
mistrzowska kadra trenerska
możliwość gry przez całą dobę

MATCHPOINT

Ul. Szyszkowa 6

55-040 Ślęza

ZAPISY

+48 71 313 11 11

recepcja@matchpoint.com.pl