Newsletter

Kalendarium

Marzec 2017

Wiosenna edycja Badligi rusza!

 

Sponsor główny: Militaria.pl

Partnerzy rozgrywek: Tirvall oraz Under Armour

 

Terminy rozgrywek:

24.03.2018

07.04.2018

28.04.2018

12.05.2018

26.05.2018

Wpisowe w dniu ligi: 40 pln

Dla zwycięzców zostały przygotowane atrakcyjne nagrody i puchary.  

Zapisy oraz dodatkowe informacje uzyskają Państwo u  Tymoteusz Czysz: e-mail: t.czysz@matchpoint.com.pl, tel. 885 555 970

     

ZAPRASZAMY !

Zapraszamy na kolejny cykl turniejów dla dzieci i młodzieży pod nazwą " Dolnośląski Cykl Turniejów Tenisa i Badmintona". UWAGA - NOWE TERMINY Turniej odbędzie się w następujących terminach: 11.03. - Turniej Otwarcia 25.03. - Turniej nr 2  - Badminton 08.04. - Turniej nr 2 - Tenis 29.04. Turniej nr 3 - Tenis i Badminton 22.04. - Turniej MASTERS - Tenis i Badminton   TENIS: Kategorie wiekowe: U 8 - Gra na mini siatkach, kategoria czerwona U 9 - Gra na 3/4 kortu, kategoria pomarańczowa U 10 - Gra na cały kort piłkami SOFT, kategoria zielona U 12 - Gra na cały kort U 15 - Gra na cały kort Turniej jest całkowicie zgodny z programem TENIS10 Wpisowe: 40 pln / os BADMINTON: U 9 - rocznik 2009 i młodsi U 11 - roczniki 2007 - 2008 U 13 - roczniki 2005 - 2006 Wpisowe: 25 pln / os Jako organizatorzy zapewniamy lotki nylonowe MAVIS 2000 Każdy turniej zaczyna się o godzinie 9.00  (Tenisowe grupy U12 i U15 - od 11:00) DODATKOWO PRZEWIDZIANE ATRAKCJE : Na Turnieju odbędzie się LOSOWANIE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD Udział w losowaniu wezmą WSZYSCY uczestnicy turniejów❗ Zasady: Na każdym turnieju (każdym cyklu) wszyscy uczestnicy dostaną kartki zgłoszeniowe do loterii. Wystarczy, że napiszą na niej swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Później kartki wrzucą do specjalnie przeznaczonej urny. Losowanie ma miejsce na turnieju MASTERS. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w losowaniu biorą udział WSZYSCY uczestnicy, włączając osoby niezakwalifikowane. Uczestnik nie musi być obecny w losowaniu. Jeżeli zostanie wylosowany, zadzwonimy. To powód, dla którego na karcie zgłoszeniowej będzie widnieć miejsce na numer telefonu. Ilość „Zaliczonych” turniejów = ilość losów w loterii Jeżeli uczestnik zaliczy więcej turniejów, zdobędzie więcej losów w loterii. Uczestnicząc przykładowo w czterech turniejach, otrzyma cztery losy. To zwiększa szansę na wygraną. Zapraszamy serdecznie❗ Zgłoszenia prosimy kierować na adres: recepcja@matchpoint.com.pl lub pod numerem telefonu: 73 313 11 11 Ważne: Turnieje tenisa i badmintona odbywają się w jednakowych terminach - są to jednak zupełnie niezależne turnieje → Regulamin DCT - tenis → Regulamin DCT - badminton

Punktacja

→ Wyniki rozgrywek  

04.03.2018r. (niedziela) na obiekcie klubu Matchpoint odbyła się impreza charytatywna zorganizowana dla naszej koleżanki, trenerki tenisa - Aleksandry Ostrowskiej (Muczke).

 

Mimo dosyć luźnej formuły i podkreślania na każdym kroku przez uczestników hasła : "to tylko zabawa!", nie jednokrotnie dało się odczuć ducha rywalizacji, dzięki czemu pierwotne hasło przewodnie szybko zamieniło się na "krew, pot i łzy".

 

Na turniej zapisało się 40 par deblowo-mikstowych, w tym:

3 ZAWODNIK ŚWIATA tenisa na wózkach, który zagrał "po 1 koźle" wprawiając w podziw liczną publikę, TRENERZY z Wrocławia i Łodzi, PRAWNICY z calej Polski, MŁODZI zawodnicy, w tym podopieczni Oli, i wiele innych.

 

Turniej wygrali:

I miejsce - Łukasz Słodyczka i Marek Pasiecznik

II miejsce - Magdalena Jeziorska i Mateusz Lizak

III miejsce - Marcin Chmielewski i Stanisław Sitak

Oprócz wspaniałego turnieju, podczas imprezy odbyła się licytacja m.in. Rakiety z autografem A. Radwańskiej oraz tygodniowy wyjazd na Akademię Global Tennis Team na Majorce.

Fenomenem było samopodbijanie ceny jednego z uczestników licytacji, który przebijał w licytacji swoje wcześniejsze propozycje cenowe ;)

Dodatkowo ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria. Mimo ogromnej ilości przygotowanych prezentów, wszystkie losy wyprzedały się przed godziną 13:00.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, w tym:

-Firmie Polskie Pióra - za przekazanie swoich wspaniałych wyrobów na nagrodę główną dla zwyciezców turnieju;

-Audiofon oraz Pekabud2 - za wsparcie podczas organizacji oraz sponsoring pozostałych nagród dla zwycięzców;

-Global Tennis Team, Babolat, Yonex Polska, Aroma, Marina i Przystań, Speedfly Wrocław, Vertigo, Różana, Bakemania, Magia dla Ciała, Bernard, Hotel Wodnik, Studio Korzeniewska,

i wielu wielu innym.

Poniżej galeria zdjęć z imprezy.

skontaktuj się z nami
zapraszamy codziennie w godzinach od 7.00 do 23.00 MATCHPOINT