Restauracja AROMA

Usytuowana na piętrze budynku Matchpoint i zaplanowana na 100 miejsc restauracja AROMA, dzięki specjalnej aranżacji wnętrza, zaprojektowanego w ciepłym klimacie południa Europy, pozwala zarówno na udane kameralne spotkanie w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie dużej imprezy rodzinnej lub firmowej.

O podniebienie gości dba utalentowany szef kuchni, który swoje zawodowe doświadczenie i inspiracje zdobywał w renomowanych restauracjach w kraju i za granicą.

Mamy nadzieję, że jego pasje kulinarne, przełożone na smaczne dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej znajdą wielu zwolenników, chętnych, by do nas powracać.

W AROMIE każdy znajdzie coś dla siebie – poprzez proste dania kuchni włoskiej, takie jak pizza z pieca lub pysznie przyrządzone makarony, po dania mięsne, rybne i wegetariańskie. Dla gości dbających o linię przygotowaliśmy specjalną kartę dań FIT, a na tych, którzy przyjdą do AROMY odpocząć po wyczynach sportowych, czekają przekąski i sałatki, lub po prostu znakomita kawa i wybór deserów.

AROMA posiada także ofertę cateringową dla firm i osób prywatnych.

Odwiedź nas z przyjaciółmi lub rodziną - serdecznie zapraszamy!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ RESTAURACJI

  • Matchpoint
  • Matchpoint
  • Matchpoint