Newsletter

dr Maja Muszyńska

Manager projektu w Centrum Sportowym Matchpoint, odpowiedzialna za zarządzanie strategiami marketingowymi i sprzedaży, planowanie, budżetowanie i organizację wydarzeń, utrzymywanie relacji z klientami, partnerami biznesowymi, kontrahentami Matchpoint, pozyskiwanie środków sponsorskich oraz zarządzanie klubem sportowym SKS Matchpoint na stanowisku wiceprezesa, zarządzanie zespołami trenerskimi.
Od początku działalności Centrum Sportowego zainicjowała i wspólnie z zespołem pracowników i partnerów Matchpoint zrealizowała szereg projektów (m.in. powstanie sekcji badmintona i szermierki, Badminton Yonex Polish Open Championships – turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich, Dni Olimpijskie, Biznes Ligi, Racketlon Polish Open, turnieje i imprezy firm partnerskich, zainicjowała powołanie wyczynowego klubu tenisa i badmintona Stowarzyszenia Klubu Sportowego Matchpoint i wiele innych).
W 2016 r obroniła pracę doktorską pt. ” Koordynacyjne zdolności motoryczne a inteligencja osób dorosłych” w Katedrze Dydaktyki na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (promotor dr hab. Ryszard Bartoszewicz, prof. AWF Wrocław), gdzie wcześniej ukończyła studia doktoranckie i magisterskie w trybie dziennym.
Dr Maja Muszyńska jest również Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, gdzie ukończyła studia magisterskie w trybie dziennym (Wydział Zarządzania i Finansów, specjalność: Logistyka).
Do roku 2006 czynna zawodniczka badmintona, zawodniczka Bundesligi w Austrii, wcześniej reprezentantka kraju i medalistka w turniejach mistrzowskich juniorskich i młodzieżowych.
Kontakt:
Mail: m.muszynska@matchpoint.com.pl
Telefon: 609999720

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!