Newsletter

Kadra trenerów personalnych

Monika Woś

Absolwentka Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku „Psychodietetyka” i „Stosowana Psychologia Sportu”. Związana ze sportem od 10. roku życia, była koszykarka, a obecnie trener personalny, instruktor fitness i Pilates, oraz instruktor Indoor Cycling. Ukończyła szereg szkoleń, m.in. „Trening kobiet w ciąży i po ciąży” i „Aktywne 9 miesięcy”, a także z zakresu treningu funkcjonalnego i wzmacniającego. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wytrzymałościowo-wzmacniających, takich jak Cellulit-killer. Swoją pasją i energią lubi się dzielić z innymi.

Krzysztof Sałaga

Trener personalny i fizjoterapeuta, absolwent wrocławskiej AWF. Ukończył szereg szkoleń związanych z treningiem i fizjoterapią, takich jak kinesiology taping, terapia manualna według dr. Ackermanna, funkcjonalna osteopatia i integracja. W pracy stawia na treningi funkcjonalne. Prowadzi treningi z osobami pragnącymi wrócić do formy po kontuzjach, łącząc trening siłowy z metodami fizjoterapeutycznymi. Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym, również dla osób starszych. Priorytetem jest dla niego zdrowie i satysfakcja uczestnika treningu. Z klubem Matchpoint związany jest od 2012 roku. Prowadzi popołudniowe treningi obwodowe i koordynuje pracę trenerów personalnych w Matchpoint.

Bartosz Czapla

Absolwent AWF w Raciborzu, trener personalny i instruktor odnowy biologicznej. Dawniej czynny zawodnik kilku trzecio- i drugoligowych zespołów siatkarskich, teraz miłośnik crossfitu, treningu siłowego i zdrowego trybu życia. To właśnie crossfit daje mu najwięcej satysfakcji i pasją tą zaraża swoich podopiecznych. Do treningów chętnie wprowadza elementy mobility, które są podstawą każdej aktywności fizycznej. Z zaangażowaniem i życzliwością spełnia się w roli trenera.

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!