Newsletter

Kadra trenerów personalnych

Monika Frączkiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku „Psychodietetyka”, oraz kierunku „Stosowana Psychologia Sportu”. Związana ze sportem od ponad 25 lat!

Anna Korecka-Derda

Absolwentka Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na kierunku Fizjoterapia. Instruktorka z międzynarodową Licencją B Aerobic& Step Euro Fitness School. Od wielu lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia.

Krzysztof Sałaga

Trener personalny i fizjoterapeuta. Zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii ale jednocześnie odpowiedzialny i posiadający głęboką wiedzę na temat treningu, terapii i funkcjonowania ludzkiego ciała.

Joanna Bażant

Magister Żywienia i Suplementacji w Sporcie – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instruktor Kulturystyki, Instruktor Odnowy Biologicznej, Dyplomowana Instruktorka Fitness z wieloletnim doświadczeniem. Joanna specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz medycznym. Sport jest dla niej największą pasją, dlatego też Joanna nieustannie poszerza swoją wiedzę. Pełna energii, ambitna, lubiąca pracę z ludźmi trenerka.

Bartosz Czapla

Bartosz Czapla absolwent wyższej szkoły zawodowej w Raciborzu na kierunku Odnowa Biologiczna. Trener personalny i terapeuta. W przeszłości były zawodnik wielu klubów siatkarskich. Obecnie miłośnik Cross Fit-u i treningu funkcjonalnego. Mocna stroną Bartka jest także trening siłowy który jest bazą do większości dyscyplin sportowych.

skontaktuj się z nami
trenuj w MATCHPOINT całą dobę!