Newsletter

Kalendarium

listopad 2018
Zapraszamy serdecznie na andrzejkowy turniej tenisa - AUDIOFON CUP. Forma turnieju: Time Race (gra na czas) Dwie kategorie Atrakcyjne nagrody! Każdy uczestnik otrzyma Giftpack od naszego Sponsora - firmy Audiofon. Dla zwycięzców przygotowaliśmy Top rakiety firmy Yonex! Podczas turnieju zapanuje magiczny nastrój, każdy pozna swoją przyszłość dzięki ciasteczkom z wróżbami! UWAGA wydłużamy możliwość zapisów do 23.11.2023!  
grudzień 2018
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6+ do udziału w sportowej Akademii Matchpoint. Podczas tygodniowych zajęć skupimy się na nauce tenisa oraz badmintona.
Kiedy? 15-19.01.2024 - I turnus 22-26.01.2024 - II turnus Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 16:00
(zapewniamy opiekę w godz. 8:30 - 16:30)
W programie m.in. : - codzienne zajęcia z takich dyscyplin jak np. tenis i badminton, - dodatkowy zastrzyk sportowych emocji, podczas gry w frisbee, unihokeja, koszykówkę i wiele innych… - gry strategiczne i planszówki, - zajęcia teatralno-artystyczne, - warsztaty kulinarne – pieczenie pizzy i Burger Master w restauracji Aroma
- MATCHPOINTIADA - olimpiada sportowa z nagrodami ufundowanymi przez firmę AUDIOFON!
Zapewniamy opiekę animatorów oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską, Ubezpieczenie NNW, Pyszne posiłki przygotowywane przez restaurację Aroma, Wspaniałą, bezpieczną zabawę na najwyższych sportowych obrotach 🙂 Cena za tydzień - 850 zł Zapraszamy do zapisów! W celu zapisania dziecka, prosimy o kontakt z recepcją klubu, pod numerem telefonu 71 313 11 11 lub recepcja@matchpoint.com.pl

maj 2018
Na pewno jest to wiadomość, która ucieszy większość badmintonistów! Honorujemy karty Multisport ! Cena kortu z jedną kartą pomniejszana będzie o 15zł, z dwoma kartami gracze uzyskują 30zł zniżki.  
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat do aktywnego wypoczynku podczas wakacji.
Letnia Akademia Matchpoint to zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
W tym roku oprócz codziennych zajęć sportowych wprowadzamy na każdy tydzień dyscyplinę wiodącą (np. tenis, badminton,karate, piłka nożna i wiele innych), z której zajęcia będą prowadzone codziennie.
Szczegóły dotyczące bieżących fakultetów dostępne będą w recepcji oraz na naszym facebooku.
Zapisy i więcej informacji pod nr telefonu 71 313 11 11 oraz drogą mailową recepcja@matchpoint.com.pl

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!