Newsletter

Krzysztof Sałaga

trener personalny

Trener personalny i fizjoterapeuta. Zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii ale jednocześnie odpowiedzialny i posiadający głęboką wiedzę na temat treningu, terapii i funkcjonowania ludzkiego ciała.

Zdobywał doświadczenie jako instruktor siłowni i masażysta. Od kilku lat specjalizuje się w treningach personalnych. Każdego dnia rozwija się i poszerza swoją wiedzę.
Ukończył wiele szkoleń związanych z treningiem, jak i fizjoterapią (Kinesiology taping, terapia manualna wg dr. Ackermanna, Funkcjonalna Osteopatia i Integracja)

W treningu stawia na funkcjonalność. Nie zamyka się tylko na ćwiczenia siłowe, ale korzysta również z ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała, elementów gier zespołowych i sportów rakietowych czy ćwiczeń z wykorzystaniem akcesoriów jak piłki, taśmy elastyczne, TRX czy BOSU. Wykorzystuje też sprzęty i techniki z pogranicza fizjoterapii jak foamrolling czy poizometryczną relaksację a także elementy terapii manualnej. Zawsze stara się żeby jego klient realizował swoje cele, dbając o to, aby zrobił to bezpiecznie i osiągając optymalną formę.

Według niego nie jest najważniejsze ile kilogramów możesz „wycisnąć na klatę” ale jak poprawiło się Twoje zdrowie i samopoczucie, oraz jak to wpłynęło na Twoje życie!

skontaktuj się z nami
trenuj w MATCHPOINT całą dobę!