Newsletter

Ogólnopolski- zwycięski Tour zawodników Trans.eu SKS Matchpoint

Ogólnopolski- zwycięski Tour zawodników Trans.eu SKS Matchpoint

24-26 LUTEGO 2017
GP Gold M, J Suchedniów, OTMM Bytów, Wielkopolska Liga Młodych Talentów Ostrów Wielkopolski, OTE Grand Prix Victora Warszawa

Czyli jak stanąć na podium w 4 turniejach badmintona w jeden weekend: GP Gold M, J Suchedniów, OTMM Bytów, Wiekopolska Liga Młodych Talentów Ostrów Wielkopolski, OTE Grand Prix Victora Warszawa

Ubiegły weekend był niesamowitym wyzwaniem logistycznym dla zawodników, rodziców i trenerów klubu Trans.eu SKS Matchpoint- wzięliśmy udział w 4 różnych imprezach i co najfajniejsze- w każdej z nich stanęliśmy na podium!

1. Prestiżowe GP Gold Młodzików (U15) w Suchedniowie 24-26.02.2017- wspaniały sukces naszych młodzików Mikołaja Piórkowskiego, Mikołaja Wrzalika i Dominiki Chojnackiej.
– Mikołaj Piórkowski – 2 złota w singlu i deblu z Mikołajem Wrzalikiem
– Mikołaj Wrzalik – złoto w deblu jw. i miejsce 1 w grupie B w mikście z Dominiką Chojnacką
– Dominika Chojacka- jw.
Za bardzo dobry występ należy pochwalić młodszego kolegę zwycięskiej trójki- Filipa Wiercińskiego, który rozegrał w turnieju kilka dobrych pojedynków.

2. Wielkopolska Liga Młodych Talentów (26.02.2017)- zwycięstwo Mikołaja Morawskiego w kategorii U11

3. Ogólnopolski Turniej Młodzików w Bytowie (25-26.02.2017) – 2 miejsce Martyny Tatarek w grze podwójnej młodziczek (U13)

 

4. Otwarty Turniej Elity Grand Prix – Rembertów Warszawa (25.02.2017)- 2 miejsce Janka Wolańczyka w mikście i 3 w grze singlowej

Jesteśmy pod wrażeniem! Gratulujemy naszej całej drużynie a w szczególności trenerom: Pawłowi Prądzińskiemu, Jankowi Wolańczykowi i Tymoteuszowi Czyszowi. Dziękujemy Rodzicom zawodników za ich pomoc i wsparcie. Trzymamy za Was kciuki!