Newsletter

Rodzaje i opis zabiegów modelujących

BODY WRAPPING

Zabieg polegający na owijaniu ciała posmarowanego odpowiednim preparatem specjalną folią lub bandażem. Owija się albo całe ciało, od szyi po palce stóp, albo pojedyncze jego partie. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, a przez to – wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry.

ANTYCELLULITOWY ZABIEG GUAM

Przebieg zabiegu:
Na wybrane partie ciała nakłada się cienką warstwę koncentratu błotnego GUAM, następnie klientka owijana jest folią transparentną na 45 minut. Kolejnym etapem zabiegu jest zmycie pod prysznicem błota i wykonanie masażu modelująco –ujędrniającego przy użyciu bańki chińskiej.
Zabieg na bazie alg GUAM intensywnie odżywia i redukuje cellulit. Pobudza krążenie i metabolizm oraz zapobiega dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Ze względu na wysoką koncentrację substancji aktywnych podczas zabiegu można odczuwać „kłucie i pieczenie”.
Czas trwania zabiegu około 2 godzin. Partie ciała poddane zabiegowi: brzuch, uda, pośladki.

UJĘDRNIAJĄCY ZABIEG NA NOGI PRZY UŻYCIU BANDAŻY AROSHA

Przebieg zabiegu:
Na początku wykonywany jest masaż modelująco – ujędrniający bańką chińską. Po masażu nogi owijane są bandażami nasączonymi ujędrniającym płynem o silnym działaniu rozgrzewającym. Bandaże stymulują metabolizm oraz wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Pomagają usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczą z objawami cellulitu. Wspomagają drenaż limfatyczny.
Czas trwania zabiegu około 1,5 godziny. Partie ciała poddane zabiegowi: nogi, pośladki.

ZABIEG MODELUJĄCY Z ROZGRZEWAJĄCYM KREMEM NA ZAKOŃCZENIE

Przebieg zabiegu:
Na wstępie zabiegu wykonywany jest masaż modelujący bańką chińską, następnie na ciało nakłada się rozgrzewający krem i owija ciało w folię.
Wysokiej klasy preparaty zawierają skoncentrowane substancje aktywne, należące do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej (algi fucus, cynamon, imbir, bluszcz, kofeinę, AHA, witaminy. O wysokiej zawartości tych składników świadczy silna poprawa krążenia, objawiająca się zaczerwienieniem ciała.
Czas trwania zabiegu: 60 minut. Partie ciała poddane zabiegowi: brzuch, uda , pośladki.
Każdy z zabiegów można dowolnie modyfikować, wykonując np.samo zawinięcie ciała w folię lub rozszerzyć zabieg o dodatkowy masaż twarzy. Polecamy skorzystać z pakietów zabiegowych które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientek.

Bańka chińska

Bańka chińska, mimo że w medycynie wschodniej używana jest w celach leczniczych, zyskała także ogromną popularność jako przyrząd do masażu antycellulitowego. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i leżących pod nią tkanek, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu nieelastycznej dotąd skóry. W efekcie następuje pobudzenie krążenia krwi, płynów ustrojowych oraz przyspieszenie przemiany materii, a co za tym idzie redukcja tkanki tłuszczowej.

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!