Newsletter

Szkółki badmintona

Szkółki badmintona

Treningi szkółek przygotowywane są zarówno pod kątem doskonalenia techniki, taktyki, jak również przygotowania fizycznego. Zajęcia ogólnorozwojowe pozwalają na poprawę koordynacji, wytrzymałości i siły, co jest niezmiernie istotne w grze w badmintona.
Dzięki takiemu rozplanowaniu treningów nie tylko udoskonalicie Państwo umiejętność gry w badmintona, ale również zdobędziecie ogólną sprawność, poprawicie swoją wytrzymałość oraz sylwetkę.
Do udziału w treningach w ramach szkółek zapraszamy wszystkich chętnych na każdym poziomie zaawansowania.
W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, w rozróżnieniu na stopień zaawansowania. Obecnie w naszych badmintonowych szkółkach regularnie uczestniczy ok 130 osób.

Oferujemy:

  • Zajęcia grupowe dla dzieci od lat 5 i młodzieży- są to zarówno gry i zabawy, trening ogólnorozwojowy oraz techniczny, dzięki którym Państwa pociechy będą rozwijały swoje zdolności motoryczne, a jednocześnie miło i wesoło spędzały czas w gronie rówieśników.
    Zajęcia odbywają się w grupach 8, 12 i 16 -osobowych, dwa razy w tygodniu pod okiem trenera (lub dwóch trenerów, w zależności od grupy) i trwają godzinę zegarową.
  • Zajęcia grupowe dla dorosłych- są to treningi dla osób pragnących zgłębiać tajniki gry w atmosferze koncentracji, sportowej rywalizacji a przede wszystkim dobrej zabawy.
    Zajęcia odbywają się w grupach 8, 12 -osobowych, dwa razy w tygodniu pod okiem trenera (lub dwóch trenerów, w zależności od grupy) i trwają półtorej godziny.

Więcej informacji na temat Szkółki Badmintona udzieli Państwu p. Tymoteusz Czysz  tel. 885 555 970

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!