Newsletter

Kadra
trenerska

Michał Komorowski

Koordynator tenisa, trener.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją przygodę z tenisem zaczął już w wieku 4 lat i od tamtej pory nie opuszcza kortu tenisowego. Były zawodnik KKT Wrocław, medalista mistrzostw Polski, zwycięzca wielu turniejów PZT oraz reprezentant AWF Wrocław, karierę trenerską rozpoczął w 2012 roku. Zajmuje się szkoleniem dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Treningi prowadzi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Każdy trening planuje z myślą o poprawie aktualnej techniki i taktyki gry zawodnika jednocześnie pamiętając, że tenis to przede wszystkim wspaniała zabawa. Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

Jakub Bejster

Absolwent AWF Wrocław i trener tenisa II klasy. Pomimo młodego wieku ma za sobą indywidualny staż treningowo-trenerski w Hiszpańskiej Akademii Jofre Porty na Majorce, gdzie zdobywał cenne doświadczenia wśród zawodników ze światowej czołówki ATP. Były uczestnik zgrupowań Legii Warszawa i współpracownik Warsaw Sports Group. Obecnie współpracuje z trenerami narodowej kadry tenisowej. Uczestnik tenisowych obozów międzynarodowych w Prostejovie, Jabloncu i Harasiukach zakończonych medalami turniejowymi, a także uczestnik Mistrzostw Polski w kat. U18. Posiada duże doświadczenie w pracy z renomowanymi trenerami w kraju i za granicą i stale uczestniczy w turniejach PZT rangi Mistrzostw Polski. Hołduje całościowemu podejściu do treningu, co potwierdzają certyfikaty z zakresu fizjoterapii, dietetyki i przygotowania motorycznego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, a duże doświadczenie zawodnicze pomaga mu w pracy z najmłodszymi. Otwarty, pozytywny i komunikatywny, prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

Mateusz Zarucki

Związany z tenisem nieprzerwanie od dziecka, ma na koncie wiele sukcesów sportowych  i jest zawsze gotowy na nowe wyzwania. Do tematu podchodzi z pasją: skupia się nie tylko na ciągłym rozwoju podopiecznych, ale również swoim własnym. Doświadczenie zdobywał jako uczeń, medalista turniejów, sparingpartner aż w końcu instruktor w jednej z największych akademii we Wrocławiu, obecnie popchnięty potrzebą rozwoju rozwija skrzydła pod naszym szyldem. Uważa, że najwięcej można się nauczyć grając z lepszymi od siebie. Z sukcesami zajmuje się przygotowaniem do zawodów czy też treningiem rekreacyjnym zarówno dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Ćwiczenia, plan treningów i szlifowanie techniki dopasowuje do wymagań i oczekiwań klienta nie zapominając jednocześnie, że tenis ma być przede wszystkim formą oderwania od codziennych spraw czy po prostu dobrą zabawą. Uczy innych tak, jak sam oczekiwałby tego od swojego trenera. Każdemu klientowi oferuje pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i przekute w praktykę doświadczenie. Prowadzi zajęcia zarówno w języku polskim jak i angielskim.

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!