Newsletter

Kadra
trenerska

Kamil Włodarczyk

Swój pierwszy trening na korcie odbył w wieku zaledwie 4 lat. Kamil reprezentował trzy kluby: Chorzowski klub tenisowy, Promaster Cup Wrocław i Matchpoint Ślęza. Jest czwartym drużynowym mistrzem Polski do lat 12, wielokrotnym mistrzem Dolnego Śląska w kategorii pojedynczej i podwójnej, a obecnie jest drugim trenerem przygotowania fizycznego dwunastoletniej zawodniczki Oliwi Dróżdż – wicemistrzyni Polski do lat 12 w grze pojedynczej oraz drużynowej mistrzyni Polski do lat 12. Od 2017 roku związany jest z klubem Matchpoint, gdzie koordynuje pracę trenerów oraz prowadzi treningi dla dzieci i dorosłych. Pogoda ducha i pozytywne podejście to jego dewiza.

Michał Komorowski

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją przygodę z tenisem zaczął już w wieku 4 lat i od tamtej pory nie opuszcza kortu tenisowego. Były zawodnik KKT Wrocław, medalista mistrzostw Polski, zwycięzca wielu turniejów PZT oraz reprezentant AWF Wrocław, karierę trenerską rozpoczął w 2012 roku. Zajmuje się szkoleniem dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Treningi prowadzi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Każdy trening planuje z myślą o poprawie aktualnej techniki i taktyki gry zawodnika jednocześnie pamiętając, że tenis to przede wszystkim wspaniała zabawa. Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

Michał Bareja

Instruktor tenisa ziemnego, członek kadry narodowej zawodników od 12 do 18 roku życia, zwycięzca kilkudziesięciu turniejów ogólnopolskich w różnych kategoriach wiekowych, medalista Mistrzostw Polski. Z tenisem związany jest od 8. roku życia. Mimo zakończenia kariery zawodniczej nadal pozostaje na korcie realizując swoją pasję, a obecnie prowadząc zajęcia zarówno z najmłodszymi, jak i dorosłymi adeptami tenisa. Dobrze odnajduje się również jako sparingpartner dla zawodników i zawodniczek, a każda chwila spędzona z rakietą w dłoni jest dla niego ogromną przyjemnością. Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku menadżer sportu. Zawsze pomocny, pasjonat swojej pracy.

Jakub Bejster

Absolwent AWF Wrocław i trener tenisa II klasy. Pomimo młodego wieku ma za sobą indywidualny staż treningowo-trenerski w Hiszpańskiej Akademii Jofre Porty na Majorce, gdzie zdobywał cenne doświadczenia wśród zawodników ze światowej czołówki ATP. Były uczestnik zgrupowań Legii Warszawa i współpracownik Warsaw Sports Group. Obecnie współpracuje z trenerami narodowej kadry tenisowej. Uczestnik tenisowych obozów międzynarodowych w Prostejovie, Jabloncu i Harasiukach zakończonych medalami turniejowymi, a także uczestnik Mistrzostw Polski w kat. U18. Posiada duże doświadczenie w pracy z renomowanymi trenerami w kraju i za granicą i stale uczestniczy w turniejach PZT rangi Mistrzostw Polski. Hołduje całościowemu podejściu do treningu, co potwierdzają certyfikaty z zakresu fizjoterapii, dietetyki i przygotowania motorycznego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, a duże doświadczenie zawodnicze pomaga mu w pracy z najmłodszymi. Otwarty, pozytywny i komunikatywny, prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

skontaktuj się z nami
    trenuj w MATCHPOINT całą dobę!