Newsletter

coaching
staff

Paweł Syrewicz

Trener II klasy, były uczestnik nieoficjalnych mistrzostw świata “Orange Bowl” w Miami, uczestnik juniorskiego Australian Open. Pierwsze miejsce na listach Polskiego Związku Tenisowego w kategorii do lat 18, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych w grze pojedynczej jak i w grze podwójnej. W przeszłości członek kadry Narodowej Juniorów, sparingpartner drużyny Davis Cup. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, duże doświadczenie zawodnicze sprawia, iż świetnie sprawdza się w pracy z młodymi zawodnikami i zawodniczkami. Tryska pozytywną energią, dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięty.

Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

Tomasz Buczko

Instruktor tenisa ziemnego prowadzący treningi w milej atmosferze zarówno indywidualne jak i grupowe. Sympatyczny, aktywny, komunikatywny oraz lubiący prace z dziećmi i młodzieżą, prowadzi zajęcia również w języku angielskim. Przygodę z tenisem zaczął w wieku 7 lat. Wychowanek ZTT Zlotoryja.
Osiągnięcia:

  • Srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski 2014.
  • IV m Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów (Bytom 2012).
  • Mistrz Dolnego Śląska w rożnych kategoriach wiekowych w singlu i deblu.
  • Zwycięzca Ogólnopolskich Turnieji Klasyfikacyjnych w singlu i deblu w rożnych kategoriach wiekowych.
  • Uczestnik turniejów międzynarodowych Futures.

Aktualnie: student 3 roku AWF Wrocław kierunek Sport o specjalizacji trenerskiej (tenis ziemny). Zawodnik AZS AWF Wrocław oraz niemieckiego TC Mörlenbach.

Maciej Różański

Trener II klasy, przygodę trenerską zaczynał prawie 20 lat temu. Posiada certyfikat trenerski PTR(Professional Tennis Registry).

Swoją wiedzę trenerską pogłębiał na wielu sympozjach trenerskich, współpracował z wieloma Akademiami Tenisowymi, szczególnie z Akademią w Pradze, gdzie trenowało wielu czołowych zawodników świata.

Zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży na każdym stopniuzaawansowania, pracuje również z amatorami dla których tenis stał się pasją którą Maciek pomaga im zgłębiać.

Aleksandra Muczke

Była zawodniczka KKT Wrocław, kilkukrotna drużynowa Mistrzyni Polski, grała w turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Rywalizowała z siostrami Radwańskimi, Karoliną Woźniacki oraz Sabiną Lisicki. Od 7 lat jest instruktorem tenisa, prowadzi lekcje indywidualne na każdym poziomie, trenuje młodych zawodników. Prowadzi treningi grupowe zarówno dla kobiet jak i dla dzieci. Z powodzeniem łączy pasje sportowe ze zdobywaniem wiedzy z zakresu prawa. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Obecnie aplikantka na aplikacji radcowskiej we Wrocławiu.

Promuje zdrowy tryb życia, interesuje się dietami oraz wspiera rozwój fizyczny u dzieci i dorosłych.

Szymon Szczurek

Były zawodnik zielonogórskiego klubu GKT „Nafta”, drużynowy wice mistrz Polski, wielokrotny mistrz województwa lubuskiego w grze pojedynczej jak i podwójnej. Reprezentant Uniwersytetu Przyrodniczego w rozgrywkach międzyuczelnianych oraz Akademickich Mistrzostwach Polski. W kategoriach młodzieżowych występował w licznych turniejach Ogólnopolskich jak i międzynarodowych, rywalizując między innymi z Jerzym Janowiczem. Instruktor tenisa specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą, ale też doskonale radzący sobie w zajęciach z dorosłymi. Doskonały sparingpartner dla młodych zawodników i zawodniczek. Prowadzi zajęcia indywidualne na każdym poziomie zaawansowania we wszystkich kategoriach wiekowych, również w języku angielskim. Pełen energii, komunikatywny i pozytywnie nastawiony do życia.

contact with us
    open daily from 7.00 am to 23.00 MATCHPOINT